ART / Lithographs / Silkscreen 13592508
nr 1359 2508
SILKSCREEN
3 pcs, Johnny Acosta. Signed, numbered 64/250. Subject: 89x53cm,
3 st, Johnny Acosta. Signerad, numrerad 64/250. Motivet: 89x53cm
4000
SEK 3000
Monday November 9 2020
at 20:29:59
9/11 20:24:59